Merhaba arkadaşlar, şu ana kadar hiçbir yazıma böyle başlamamıştım. Zaten bu yazımda birden çok ilke imza atacağız. İlk kişisel yazım olacak diyebilirim hakkımda yazımdan sonra 🙂  Blog kişisel blog fakat hiç kişisel yazı yok. Artık daha sık kişisel yazılar gelecek.

Fark ettiyseniz en son nerdeyse 2 ay önce SEO Yöntemleri adlı bir yazı yazmıştım. Ve 2 aydır blogumda aktif değilim bu benim için büyük bir eksi oldu ama en yakın zamanda toparlayacağıma inanıyorum.

Bu yazımda şu anda neler yaptığımı anlatacağım. Çoğunuz biliyorsunuz ki ben arayüz geliştirme ve WordPress konusunda kendimi geliştiriyorum. Yazın maalesef bir – bir buçuk ay kadar bu işlerden uzak kalmak zorunda kaldım. Biliyorsunuz ki HTML – CSS tamamen pratik işidir. Ara verdiğim için pratikliğim gitti. Ben de yeniden başlayayım dedim ve CSS eğitimlerini tekrardan izlemeye ve örnekler yapmaya başladım. Çoktan bitirdim ve tekrardan arayüz dökmeye başladım. Hatta şuanda 4 tane arayüzün kodlamasını bitirdim ve WordPress tema haline getireceğim. Tabii ki HTML – CSS ile yetinmiyorum şu an da Javascript ve jQuery’i üzerinde çalışmalar da yapıyorum.

2 aydır blogum ile ilgilenmeyince blogumda daha da aktif olmaya karar verdim. Bunu da, Html – CSS, Javascript, jQuery, PHP ve WordPress ile ilgili araştırdıklarımı, eğitimleri izlerken edindiğim bilgileri, arayüz kodlarken yaptıklarımı ve karşılaştığım sorunların çözümlerini sizlerle notlar ve ipuçları şeklinde paylaşacağım. Bu fikrin benim için daha zaman ayırabileceğim ve takipçilerim için daha yararlı olacağına inandığım bir şey olduğunu düşünüyorum.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bu konuda blogum için sizin de fikirlerinize ihtiyacım var yorum olarak fikirlerinizi benim ile paylaşırsanız sevinirim. 

 

Author

2 Comments

    • Bende öyle düşünüyorum. Belki bu kısa kısa notlar ve tecrübelerden ileride daha farklı şeyler çıkabilir. Yorumun için teşekkür ederim. 🙂

Write A Comment