Selamlar dostlar, geçen haftalarda 26 Haziran’dan Öncesi ve Sonrası adında bir yazı yazmıştım. 26 Haziran’a kadar tamamlamam gereken 2 görev vardı. Blog temamı ve portfolyo temamı güncelleyecektim. Aslında bu yazıyı dün gece temayı aktif ettiğim sıralarda yazmayı düşünüyordum fakat yorgunluktan uyuya kaldım. Aklımda olan 1-2 sayfayı ve ‘Çalışmalarım’ kısmına ekleyeceğim referansların bir kaç tanesini ekleyemedim.

Blog ve portfolyomu birleştirdim ve tek temada buluşturdum onları bence gayet iyi oldu. Uzun zamandır aklımda olan bir tasarımdı aslında kodu yazmaya başlayınca da böyle bir şey çıktı ortaya. Tabii feedbackler benim için çok önemli gelecek önerilere göre tasarımı güncelleyip hataları fixleyeceğim.

Şuanda bu tasarıma ek olarak gelecek kısımlardan biride Derslerim sayfasını ekleyeceğim YouTube kanalımdaki çoğu içeriği orada listeleyeceğim.

Bu yazı biraz yangından mal kaçırıyormuş gibi hızlıca oldu ama kusuruma bakmayın. Spora gitmeden önce yazayım günlük yapılacaklar listemden eksilsin diye hemence bilgilendirmek istedim.

Author

5 Comments

  1. Gayet güzel olmuş Baran, ama artık bu header tarzından vazgeçmemiz lazım gibi, yeni yaptığım tema da ben vazgeçiyorum çünkü siteye arama motorlarından gelen bazı kullanıcılar direk ekranı kaplayan headerı gördüğü zaman aşağı inmeyi akıl etmeden siteden çıkabiliyorlar 🙁 Diğer yandan içerik kısmı filan eski temada ki gibi, şu yorum bölümünü de kendin tasarlasan daha iyi olurdu sanki 🙂 Anasayfada ki referanslar bölümü de güzel durmuş 😉

    • Hehe teşekür ederim Burak 🙂 İlk temamı yaparken senden ne kadar yardım aldığım aklıma geldi, uzun zamandır görüşmemiştik yorumunu görünce sevindim valla. Şu header’a ne kadar çok yorum geldi 1-2 alternatif var aklımda müsait bir zamanda onları deneyip güncelleyeceğim. Yorum için Disqus’ı çok seviyorum ondan kullanmaya devam edeceğim gibi 🙂

Write A Comment