Hayatımızda hep YouTube vardı fakat 1-2 seneye kadar sadece müzik, oyun ve teknoloji kanalları için vardı. Geçen seneden beri bizim gibiler (geliştirici, tasarımcı, girişimci) insanların da izleyebileceği YouTube kanalları ortaya çıktı. Barış Özcan’ın kanalı olsun Başka Bir Şey kanalı olsun içerikler sürekli artmaya devam ediyor.

Benimde çok samimi olduğum, hatta bana çok şey öğreten Doğukan Güven Nomak‘ın Tasarımcı & Geliştirici Sohbetleri kanalından size bahsedeceğim. Doğukan abi başarılı bir Front-End Developer, gerçekten de çok iyi biri. YouTube kanalıda Front-End’de yaptığı işler kadar başarılı. Kanalında her hafta pazartesi günü saat 09.00’da ya bir tasarımcı ile ya da bir geliştirici ile yaptığı röportajları paylaşıyor.

Röportajları kesinlikle ilham alınacak kişiler ile oluyor ilk olarak Burak Yiğit Kaya ile başlayan Tasarımcı & Geliştirici Sohbetleri serüveni her pazartesi daha da güzelleşiyor ve Barış Özcan, Hasan Yalçın, Burak Can, Uğur Özyılmazel (vigo), Ekrem Elmas gibi başarılı insanlar ile yaptığı Tasarımcı & Geliştirici Sohbetleri YouTube kanalında bulunuyor.

Bu kadar güzel içerikleri takip etmezsek olmaz abone olup, destek vermeyi unutmayın. Görüşmek üzere.

 

Author

1 Comment

Write A Comment