Merhaba dostlarım, uzun zamandır yazı yazmıyordum yeni temaya geçtikten sonra baya yazmaya başladım kendime geldim diyebilirim. Video hazırlamak gibi bloguma yazı yazmaya da bayılıyorum. Aslında öğrenmek ve öğretmeye bayılıyorum demek daha doğru olur bence.

Bunun içinde YoutTube kanalımda paylaştığım videolara aynı hızla günde 1 video olarak devam etmek istiyorum. Başlayıpta devamını getirmediğim WordPress Tema Yapımı Eğitim setimi kaldığım yerden devam ettireceğim. Ve sadece video olarak kalmayacak her video içinde özel olarak blogumda içerik yazacağım. Yani takipçilerim için öğrenmeyi hem görsel hem yazı olarak iki türlü gerçekleştireceğim.

WordPress Tema Yapımı Eğitim Seti ile ilgili bilgileri verdiğime göre asıl soruya gelebiliriz bence. Bu eğitim setinden sonra hangi eğitim setleriyle devam etmeliyim? Bu sorunun cevabı için de aşağıda bulunan Google Form’u doldurabilirsiniz. Oradaki seçeneklerden farklı bir eğitim seti veya video istiyorsanız. İster yorum atarak isterseniz bana mail(baran@baransomakli.com) atarak istediğiniz eğitim setini ya da videoyu söyleyebilirsiniz.

Author

12 Comments

 1. Ahmet Gögebakan Reply

  Sen ne biliyorsun da makale yazma cesareti bulabiliyorsun git biraz bişeyler öğren suan gozlemledigim kadariyla hiç bir şey bilmiyorsun

 2. Ahmet Gögebakan Reply

  Yazdığım yorumları neden siliyorsun çünkü cevap veremiyorsun

  • Selam, sana göre bir şey bilmiyor olmam benim için bir şey değiştirmez. Uzamasın diye yorumunu sildim ama sen devam etmek istedin sen bilirsin. Şuanda ben senin makaleni okuyup bir şey bilmiyorsun diye yorum atmadım unutma sakın. Senin yazdıklarını, çektiğin videolarını atarsan bizde senin ne kadar bir şeyler bilip beni eleştirdiğini görürüm.

 3. Ahmet Gögebakan Reply

  Baran yavrum daha çok büyümen lazım git sütünü uç

 4. Ayıptır @ahmetggebakan:disqus adam çabalıyor ortaya bir şey koyuyor , daha iyisini yap bize sun bizde senin yeteneklerini görelim . Ortada bir şeyin yok adama sövmediğin kalmış ayıp hakkaten

 5. Bize böyle eğitim setleriyle destek verdiğiniz için teşekkürler emeğiniz nasıl ödenir bilmem.

 6. Bize böyle eğitim setleriyle destek verdiğiniz için teşekkürler emeğiniz nasıl ödenir bilmem. Tekrardan teşekkürler.

 7. Muhammed Emin Tontul Reply

  Psd to css iyi olur ama responsive yap busefer abi.

 8. mustafakemalataturk Reply

  Öncelikle şimdiye kadar çektiğiniz eğitimler için teşekkür ederim. Zaman ayırıp kaliteli içerikler paylaştınız çünkü. Bootstrap ve Responsive Tasarıma ağırlık verirseniz memnun olurum. Sektör bu konularda Türkçe kaynağa ihtiyaç duyuyor. Sizin yalın ve anlaşılır anlatımınız öğrenmek isteyenlere rehber olacaktır.

Write A Comment