2014 yılını da geride bırakıyoruz, bundan önceki senelerde böyle bir yazı yazmamıştım blogum da bu senenin de ilki bu olacak ve artık her sene yazarım diye düşünüyorum 🙂 Bu yazımda bu sene neler yaptım, neler öğrendim, 2015 de neler yapacağımı anlatacağım.

İlk olarak WordPress ile yaptıklarımı anlatmak istiyorum. Aslında WordPress tema yapımına başlayalı 1-2 ay olmasına rağmen kurumsal ve blog olarak toplam 12 tane WordPress tema kodladım. Bir o kadarda arayüz(html-css) olarak geliştirip devam etmediğim projeler var. 2015 de daha fazla iş alıp daha fazla tema yapmak planlarımın arasında.

2014 yılında odamı da baya değiştirdim almayı düşünüp bir türlü seçemediğim monitörümü aldım. Modeli de ASUS 23.6″ VN247H. Şuan da monitörü laptopum ile çift ekran olarak kullanıyorum. Arayüz geliştirirken çok işime yarıyor.

20141231_182048

2015 yılında da L masa ve çok rahat bir bilgisayar sandalyesi almayı düşünüyorum önerisi olanlar yorum olarak yazabilirler 🙂

Birde kablosuz klavye ve mouse aldım. Masam da bulanan Logitech G230 kulaklık onu da bir arkadaşımdan ödünç aldım.

Kitaplığıma yeni yeni kitaplar kattım. Size sadece bilgisayar kitapları kısmını göstereceğim yılbaşı için hediye gelen ve sipariş ettiğim baya kitapta yolda.

20141221_192108

 

2015 yılında Javascript ve jQuery dillerinin üstüne fazlasıyla düşeceğim. Yani kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Herkese iyi yıllar.

yilbasi

 

Author

6 Comments

  1. Yeni yılda bilgine bilgi katmanı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ediyorum. Umarım hedeflerine bir an önce ulaşırsın.

  2. insanın hedefleri olması lazım. cidden bu şekilde planlı yaşayıp kendine hedef koyan kişilerin daha başarılı olacağına inanıyorum. tebrik ederim.

  3. bu şekilde planlı çalışmak mutlak başarıyı getirecektir diye düşünüyorum. sen ilk kısmı geçmişsin. ancak devamını dileyebilirim 🙂

  4. Geçen gün koçtaş’ın mobilya bölümünü gezmiştim çok uygun fiyatlı pc masası satılıyordu, bakmanını öneririm. Ayrıca yeni yazınız için teşekkürler.

Write A Comment